MENU
Κερδίστε Προσκλήσεις
ΔΕΥΤΕΡΑ
21
ΙΟΥΝΙΟΥ
  • ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ
    ΣΙΝΕΜΑ

    Ποιες ταινίες θα δούμε στα θερινά σινεμά από την Πέμπτη 10 Ιουνίου;

    Εκτός από τις πρεμιέρες της εβδομάδας το 21ο Φεστιβάλ Γαλλόφωνου Κινηματογράφου, μάς προσκαλεί σε 4 θερινά σινεμά (Κάρμεν, Στέλλα, Λαΐς-Ταινιοθήκη και Σινέ Δάφνη) με 28 ταινίες από το πρόγραμμά του.

    Monopoli Team

    ΑΒΑΝΑ

    Κηφισίας 234 και Λυκούργου 3, Tηλ: 2106756546,

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Τετ 20:50
    Μήλα
    Πεμ-Τετ 22:45

    ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1

    Πατησίων 140, Tηλ: 2108259974 – 2108215327,

    Μήλα
    Πεμ, Κυρ, Δευ, Τρι 20:50, 22:40
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Παρ-Σαβ 21:15 / Τετ 23:00
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Τετ 21:00

    Τα μήλα

    ΑΘΗΝΑΙΑ

    Χάρητος 50, Κολωνάκι, Tηλ: 2114130430, Stereo

    Μήλα
    Πεμ-Τετ 22:30
    Σε έναν έρημο τόπο
    Πεμ-Τετ 20:50

    ΑΙΓΛΗ 3

    Λεωφόρος Πεντέλης 100, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106841010-2106859965,

    Αυτοί που εύχονται τον θάνατό μου
    Πεμ-Κυρ 22:40 / Δευ-Τετ 20:45, 22:40
    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Παρ 20:45
    Τομ και Τζέρι (μεταγλωττισμένη)
    Σαβ-Κυρ 20:45

    ΑΛΕΚΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

    3ης Ορεινής Ταξιαρχίας 13, Tηλ: 2107773608, Dolby Digital

    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:50
    Παγιδευμένοι
    Πεμ-Τετ 22:40
    Μήλα
    Δευ-Τετ 21:00

    ΑΜΥΝΤΑΣ

    Κωνσταντινουπόλεως 16, Υμηττός, Tηλ: 2107626418

    Ράφτης
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Τρι, Τετ 21:00
    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Δευ 20:50

    ΑΝΕΣΙΣ

    Λεωφόρος Κηφισίας 14, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107487912,

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι 22:30
    Μήλα
    Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι 20:45
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Σαβ, Κυρ, Τετ 21:00

    Η χώρα των Νομάδων

    ΑΝΟΙΞΙΣ

    Αττική & Ευριπίδου 19, Νέο Ηράκλειο, Tηλ: 2102814071

    Μόνο αυτοί είδαν τον δολοφόνο
    Πεμ, Παρ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 21:15 / Σαβ 22:30
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Σαβ 20:45

    ΑΡΙΑΝ

    Λεωφόρος Αγγέλου Μεταξά 11, Γλυφάδα (αυλή στοάς Αριάν), Tηλ: 2109680090, τηλεφωνικες αγορές-2108938111,

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ, Δευ, Τετ 21:15
    Αυτοί που εύχονται τον θάνατό μου
    Παρ-Κυρ 22:40
    Τομ και Τζέρι (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:35
    Κλειστό
    (εκδήλωση) Τρι

    Τομ και Τζέρι

    ΑΡΚΑΔΙΑ

    Καραολή Δημητρίου 32 & Φορμίωνος 222, Πάρκο Νέας Ελβετίας, Tηλ: 2107661166, Dolby Surround

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Κυρ 22:40
    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Σαβ 20:40
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Κυρ 20:40
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Δευ-Τετ 21:00

    ΑΤΤΙΚΟΝ ΑΛΣΟΣ

    Μέσα στο Αττικό Άλσος, Tηλ: 2106997755- (για κρατήσεις:6944542300)

    Πρόστιμο
    Πεμ-Τετ 22:30
    Ο άνθρωπος που πούλησε το δέρμα του
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 20:50
    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:50

    ΒΟΞ

    Θεμιστοκλέους 82, Εξάρχεια, Αθήνα, Tηλ: 2103810727

    Ζούσε τη ζωή της
    Πεμ-Τετ 22:40
    Παγιδευμένοι
    Πεμ-Τετ 20:50

    ΔΑΦΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Ηλία Ηλιού 28-30 & Ηλιουπόλεως 77, Δάφνη, Tηλ: 2109761876

    Τα σωματίδια
    Πεμ 21:15
    Εκθαμβοι
    Παρ 21:15
    Κορίτσια της πιάτσας
    Σαβ 21:15
    Γίνε άντρας!
    Κυρ 21:15
    Το κορίτσι με το βραχιόλι
    Δευ 21:15
    Πέρα απ’τον ορίζοντα
    Τρι 21:15
    Η ακαδημία της ευτυχίας
    Τετ 21:15

    ΔΕΞΑΜΕΝΗ

    Πλατεία Δεξαμενής Κολωνάκι, Αθήνα, Tηλ: 2103623942-2103602363, Dolby Surround

    Ηνωμένες Πολιτείες εναντίον Μπίλι Χόλιντεϊ
    Πεμ-Τετ 20:50
    Η χώρα των Νομάδων
    Σαβ-Τετ 23:10

    ΔΙΟΝΥΣΙΑ

    Λεωφόρος Συγγρού 286, & Μυκηνών 2, Tηλ: 2109515514, Stereo

    Ο Ροζ Πάνθηρας
    Πεμ-Τετ 21:15

    ΕΚΡΑΝ

    Ζωοδόχο Πηγής & Αγαθίου, Νεάπολη, Tηλ: 2106461895, Stereo

    Chungking Express
    Πεμ-Τετ 22:50
    Ο Ροζ Πάνθηρας
    Πεμ-Τετ 20:50

    ΕΛΛΗΝΙΣ Cinemax

    Κηφισίας 29, Αμπελόκηποι, Αθήνα, Tηλ: 2106464009-80111300400,

    Ο άνθρωπος που πούλησε το δέρμα του
    Πεμ-Τετ 20:50, 23:00

    ΖΕΦΥΡΟΣ

    Τρώων 36, Θησείο, Tηλ: 2103462677-6907660033, Stereo

    Το μίσος
    Πεμ-Τετ 20:45
    Η ωραία της ημέρας
    Πεμ-Τετ 22:30

    ΗΛΕΚΤΡΑ

    Πατησίων 292 στάση Αγ. Λουκάς ( έναντι της Φοιτητικής Εστίας), Tηλ: 2102017220, [email protected],

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:45
    Ο Ροζ Πάνθηρας
    Πεμ-Τετ 20:50

    ΘΗΣΕΙΟΝ

    Αποστόλου Παύλου 7, Θησείο, Tηλ: 2103470980-2103420864,

    Ο άνθρωπος που πούλησε το δέρμα του
    Πεμ-Τετ 20:55, 22:50

    ΚΑΡΜΕΝ

    Κουσιανόφσκυ & Παπαδά 40 (από Κατεχάκη 37 – 39), Μετρό Κατεχάκη, Tηλ: 2106998250, Dolby Digital

    Εκθαμβοι
    Πεμ 21:15
    Καλοκαίρι του ’85
    Παρ 21:15
    Ενας γιος
    Σαβ 21:15
    Θαλασσοθεραπεία
    Κυρ 21:15
    Παράφορη ζωή
    Δευ 21:15
    Τα προσχήματα
    Τρι 21:15
    Τα αρώματα
    Τετ 21:15

    ΛΑΪΣ

    Ιερά Οδός 48 και Μεγάλου Αλεξάνδρου, Μεταξουργείο, Tηλ: 2103609695

    Περιφρόνηση
    Πεμ 21:15
    Στους έρωτές μας
    Παρ 21:15
    Ο άγνωστος της λίμνης
    Σαβ 21:15
    Mouchette
    Κυρ 21:45
    Σταθμός αποχαιρετισμού
    Κυρ 21:15
    Στην τύχη ο Μπαλταζάρ
    Δευ 21:15
    Παραμύθια του Ιούλη
    Τρι 21:15
    Δεν φιλώ στο στόμα
    Τετ 21:15

    ΛΑΟΥΡΑ EUROPA CINEMAS DIGITAL

    Φορμίωνος & Νικηφορίδη 24, Νέο Παγκράτι, Tηλ: 2107662040

    Ο άνθρωπος που πούλησε το δέρμα του
    Πεμ-Τετ 22:45
    Παγιδευμένοι
    Πεμ-Τετ 20:50

    ΛΙΛΑ DIGITAL CINEMA

    Νάξου 115, Αγιος Λουκάς, Πατήσια, Tηλ: 2102016849

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Τετ 21:20

    ΟΑΣΙΣ

    Πρατίνου 7, Παγκράτι, Tηλ: 2107244015, Stereo

    Σε έναν έρημο τόπο
    Πεμ-Τετ 20:50, 22:30

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΑ

    Μαυρομιχάλη 165 πλησίον λεωφόρου Αλεξάνδρας, Tηλ: 2106425714

    Μόνο αυτοί είδαν τον δολοφόνο
    Πεμ-Τετ 20:45
    Σε έναν έρημο τόπο
    Πεμ-Τετ 22:30

    ΡΙΒΙΕΡΑ

    Βαλτετσίου 46, Εξάρχεια, Tηλ: 2103844827, Stereo

    Πρόστιμο
    Πεμ-Τετ 22:40
    Σε έναν έρημο τόπο
    Πεμ-Τετ 21:00

    ΣΙΝΕ ΓΑΛΑΤΣΙ

    Αλσος Βεϊκου, Tηλ: 2102138119, Dolby Digital

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 21:00 / Σαβ-Κυρ 22:40
    Τομ και Τζέρι (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:50

    ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ PEUGEOT

    Πάρκο Φλοίσβου, Παλαιό Φάληρο, Tηλ: 2109821256

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:45
    Αυτοί που εύχονται τον θάνατό μου
    Πεμ-Τετ 20:45

    ΣΙΝΕ ΨΥΧΙΚΟ

    Λεωφόρος Κηφισίας 290 & Παρίτση 2, Ψυχικό (Φάρος), Tηλ: 2106777330

    Μόνο αυτοί είδαν τον δολοφόνο
    Πεμ 21:15 / Παρ-Τετ 20:50
    Ραντεβού στο Belle Epoque
    Παρ-Τετ 22:50

    Κρουέλα

    ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109313360,

    Αίθουσα 3 (Θερινή)

    Μήλα
    Πεμ-Κυρ 22:40
    Τομ και Τζέρι (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:50
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Δευ-Τετ 21:00

    ΣΤΕΛΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

    Τενέδου 34, Φωκίωνος Νέγρη, Tηλ: 2108657200

    Ενας χτυπος μακριά
    Πεμ 21:15
    Louloute
    Παρ 21:15
    Διαγραφή ιστορικού
    Σαβ 21:15
    Καλάμιτι, το κορίτσι συμφορά
    Κυρ 21:15
    Felicità
    Δευ 21:15
    Notre Dame
    Τρι 21:15
    Ασημένιο πνεύμα
    Τετ 21:15

    ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital

    Λεωφόρος Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, Tηλ: 2102826873-2102825607

    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:50
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Κυρ 22:40
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Δευ-Τετ 21:15

    ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter

    Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, Tηλ: 2108222702-2108215469

    Ο άνθρωπος που πούλησε το δέρμα του
    Πεμ-Τετ 20:50, 22:40

    ΦΙΛΙΠ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Ελευθερίου Βενιζέλου 40, Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109312866

    Ηνωμένες Πολιτείες εναντίον Μπίλι Χόλιντεϊ
    Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 21:00 / Σαβ-Κυρ 22:40
    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Σαβ-Κυρ 20:50

    ΦΙΛΟΘΕΗ

    Πλατεία Δροσοπούλου, Φιλοθέη, Tηλ: 2106833398, Stereo, Surround

    Ηνωμένες Πολιτείες εναντίον Μπίλι Χόλιντεϊ
    Πεμ-Τετ 21:00

    ΦΛΕΡΥ

    Σκίππη 5-7 & Θησέως, Καλλιθεά, Tηλ: 2109585774

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Παρ 22:40
    Μήλα
    Πεμ-Παρ 21:00
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Σαβ-Κυρ 21:15
    Σουπερνόβα
    Δευ-Τρι 22:45
    Ράφτης
    Δευ-Τρι 21:00
    Κλειστό
    Τετ

    ΗΜΙΚΕΝΤΡΙΚΟΙ

    ΑΛΣΟΣ

    Λεωφόρος Δεκελείας152, Tηλ: 2102532003-2102583133,

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:45
    Αυτοί που εύχονται τον θάνατό μου
    Πεμ-Τετ 20:55

    ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ 3D digital

    Νευροκοπίου 2-4, Παπάγου, Tηλ: 2106528173, Dolby Digital

    Αυτοί που εύχονται τον θάνατό μου
    Πεμ-Τετ 22:45
    Τομ και Τζέρι (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Τετ 20:50

    ΜΑΡΙΛΕΝΑ

    Αιγύπτου 123,Ανω Γλυφάδα, Tηλ: 2109632260-2109612229

    Μόνο αυτοί είδαν τον δολοφόνο
    Πεμ-Κυρ 22:30 / Δευ-Τετ 21:10
    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:40

    ΝΕΑ ΜΑΣΚΩΤ

    Κωνσταντινουπόλεως 2, (Πάρκο ηρώων ενόπλων δυνάμεων) Ταύρος, Tηλ: 2103459531, Stereo

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 21:00 / Παρ-Σαβ 22:30
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Σαβ 20:40

    ΣΙΝΕ ΑΛΙΜΟΣ

    Λεωφόρος Ποσειδώνος 43 & Καλαμακίου (πίσω από το Penarrubia) , Παραλία Αλίμου, Αλιμος, Tηλ: 2132008000, Dolby Digital

    Η ληστεία της Στοκχόλμης
    Πεμ 21:15
    Ραντεβού με τους Μαλάουα
    Παρ-Κυρ 21:15
    Κλειστό
    (εκδήλωση) Δευ
    Η δασκάλα
    Τρι-Τετ 21:15

    ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

    ΑΕΛΛΩ DIGITAL CINEMA

    Ελευθερίου Βενιζέλου 12, Ραφήνα, Tηλ: 2294023420,

    Ράφτης
    Πεμ-Κυρ 21:00
    Ενας χρόνος στη Νέα Υόρκη
    Δευ-Τετ 21:00

    ΑΘΗΝΑ

    Σολωμού 18, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106855860 – 6976584717

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Κυρ 22:30
    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:40
    Ο άνθρωπος που πούλησε το δέρμα του
    Δευ-Τετ 20:50
    Παγιδευμένοι
    Δευ-Τετ 22:20

    ΑΚΤΗ

    Θησέως και Αιόλου, Βουλιαγμένη, Tηλ: 2108961337, Dolby Surround

    Μόνο αυτοί είδαν τον δολοφόνο
    Πεμ-Κυρ 20:45 / Δευ-Τετ 22:30
    Πρόστιμο
    Πεμ-Κυρ 22:45
    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Δευ-Τετ 20:45

    ΑΛΕΞ DIGITAL Cinema

    Λεωφόρος Πόρτο Ράφτη 235, Tηλ: 2299076034, Dolby Surround

    Μήλα
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 22:30
    Ο άνθρωπος που πούλησε το δέρμα του
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 20:50 / Παρ-Κυρ 22:30
    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:50

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

    Ηρώων Πολυτεχνείου 27, 5η στάση Χολαργού, Tηλ: 2106777708,

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ, Παρ, Τρι, Τετ 21:00
    Chungking Express
    Σαβ 22:45
    Ράφτης
    Σαβ-Δευ 21:00
    Εκπτωτοι άγγελοι
    Κυρ 22:45
    Ευτυχισμένοι μαζί
    Δευ 22:45

    ΑΛΙΚΗ DIGITAL

    Πλατεία Δροσιάς, Tηλ: 2106229645

    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:50
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Κυρ 22:40
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Δευ-Τετ 21:00

    ΑΛΟΜΑ

    Γερουλάνου 103 & Πόντου 39, Αργυρούπολη, Tηλ: 2109951388

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Κυρ 20:50
    Μήλα
    Πεμ-Κυρ 22:45
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Δευ-Τετ 21:00

    ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ-Garden Cinema Digital

    Αγίου Ιωάννου 2, Tηλ: 2106010561, Dolby Digital

    Αυτοί που εύχονται τον θάνατό μου
    Πεμ-Τετ 22:45
    Τομ και Τζέρι (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:45
    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Δευ-Τετ 20:45

    ΑΜΙΚΟ

    Επιδαύρου & Ανδρούτσου 20, Tηλ: 2106815532-2106826372

    Ο Ροζ Πάνθηρας
    Πεμ-Τετ 21:10

    ΑΣΤΡΟΝ DIGITAL

    Νηρηίδων 9, Αρτεμις, Tηλ: 22940-82249

    Κλειστό
    Πεμ
    Ράφτης
    Παρ-Τετ 21:05

    COOL TYMVOS

    Δημοσθένους 12, Παραλία Μαραθώνα, Tηλ: 2294055000-2294055566

    Αίθουσα 2 (Θερινή)

    Dolby Surround

    Μόνο αυτοί είδαν τον δολοφόνο
    Πεμ-Τετ 21:00

    Αίθουσα 3 (Θερινή)

    Dolby Digital, Dolby Surround

    Μήλα
    Πεμ-Κυρ 22:30 / Δευ-Τετ 21:00
    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:45

    ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΤΗ

    Γαλάζιας Ακτής 110, Καλύβια Θορικού, Tηλ: 2291022244, Dolby Digital

    Ενας χρόνος στη Νέα Υόρκη
    Πεμ 21:00 / Παρ-Κυρ 22:40
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:50
    Μήλα
    Δευ-Τετ 21:00

    ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ

    Λεωφόρος Ειρήνης 50, Πλατεία Εθνικής Αντιστάσεως, Ηλιούπολη, Tηλ: 2109937870 (προπώληση εισιτηρίων:210 9946717)

    Κλειστό
    Πεμ-Κυρ
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Δευ-Τρι 21:00
    Τραγουδώ αν τραγουδάς
    Τετ 21:00, 23:15

    ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

    Αγίου Κωνσταντίνου 40, Μαρούσι, Tηλ: 2106198890, Προπώληση: https://cinefotopoulos.gr/, Dolby Digital

    Μήλα
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 20:45
    Ο άνθρωπος που πούλησε το δέρμα του
    Πεμ-Κυρ 22:30
    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:45
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Δευ-Τετ 22:30

    ΚΟΡΑΛΙ Cinemax

    Αφροδιτης & Ιθάκης, Σαρωνίδα, Tηλ: 2291054097,

    Μόνο αυτοί είδαν τον δολοφόνο
    Πεμ-Τετ 20:45
    Μήλα
    Πεμ-Τετ 23:00

    ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Cinema

    Δουκίσης Πλακεντίας 87, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106014284, Surround

    Μόνο αυτοί είδαν τον δολοφόνο
    Πεμ-Τετ 21:00

    ΜΑΡΙΕΛ

    Λεωφόρος Πόρτο Ράφτη 669, Πόρτο Ράφτη, Tηλ: 2299071335,

    Αυτοί που εύχονται τον θάνατό μου
    Πεμ-Κυρ 22:40 / Δευ-Τετ 21:00
    Τομ και Τζέρι (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:50

    ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ DIGITAL

    Παπαδιαμάντη 12, Κηφισιά, Tηλ: 2108019687, DTS

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Κυρ 20:50
    Αυτοί που εύχονται τον θάνατό μου
    Πεμ-Κυρ 22:45 / Δευ-Τετ 20:50, 22:45

    ΟΡΦΕΑΣ

    Λεωφόρος Σαρωνίδος 60, Σαρωνίδα, Tηλ: 22910-60077, Dolby Digital

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:40
    Ο Ροζ Πάνθηρας
    Πεμ-Τετ 20:40

    ΡΙΑ

    Αφροδίτης 8, Βάρκιζα, Tηλ: 2108970844-2108971654

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ, Κυρ 23:00 / Παρ-Σαβ 22:30
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ, Κυρ 20:45
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Σαβ 20:45
    Μήλα
    Δευ-Τετ 20:45
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Δευ-Τετ 22:15

    ΣΙΝΕ ΓΕΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ HD Digitial

    Μιλτιάδου & Γαργητού, Γέρακας, Tηλ: 2106612717

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ 21:15 / Παρ-Κυρ 22:40
    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:50
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Δευ-Τετ 21:15

    ΣΙΝΕ ΚΕΚΡΩΨ

    Βασιλέως Κωνσταντίνου 104, Κορωπί, Tηλ: 2108971654, Dolby Digital

    Αυτοί που εύχονται τον θάνατό μου
    Πεμ-Τετ 22:15
    Τομ και Τζέρι (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:45
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Δευ-Τετ 20:45

    ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ

    Ελευθερίου Βενιζέλου 3 & Λεωφόρος Μαραθώνος, Παλήνη, Tηλ: 2106666815-2106666284

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ, Παρ, Δευ, Τρι, Τετ 21:15 / Σαβ-Κυρ 22:15
    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Σαβ-Κυρ 20:45

    ΣΙΣΣΥ DIGITAL CINEMA  – Algida

    Λεωφόρος Μαραθώνος 36, Νέα Μάκρη, Tηλ: 2294091811-6944141308

    Αυτοί που εύχονται τον θάνατό μου
    Πεμ-Σαβ 22:45 / Κυρ-Τετ 23:00
    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Σαβ 20:45
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Κυρ-Τετ 20:45

    ΦΛΩΡΙΔΑ

    Λεωφόρος Ποσειδώνος 124, Ζούμπερη, Tηλ: 2294096923

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Κυρ 21:00, 23:00
    Μάρτιν Ίντεν
    Δευ-Τετ 20:50, 23:00

    ΧΛΟΗ

    Κασαβέτη 17, Κηφισιά, Tηλ: 2108011500

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ-Τετ 21:00

    ΠΕΙΡΑΙΩΣ

    ΚΗΠΟΣ

    Θερμοπυλών 49 & Κνωσού, Μοσχάτο, Tηλ: 2104810790, Stereo

    Αυτοί που εύχονται τον θάνατό μου
    Πεμ-Κυρ 22:40
    Τομ και Τζέρι (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ, Κυρ 20:40
    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Σαβ 20:40
    Σουπερνόβα
    Δευ-Τετ 21:00
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Δευ-Τετ 22:40

    ΟΝΕΙΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Νάξου 32, Αγιος Ιωάννης, Ρέντη, Tηλ: 2104830330

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Κυρ 22:30
    Η Ράϊα και ο τελευταίος δράκος (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Τετ 20:50
    Πρόστιμο
    Δευ-Τετ 22:30

    CINE ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ

    Πλαζ βοτσαλάκια (δίπλα στο Δημοτικό κολυμβητηριο Πειραιώς) Καστέλα, Πειραιάς, Tηλ: 2104227427

    Ο άνθρωπος που πούλησε το δέρμα του
    Πεμ-Τετ 20:50
    Παγιδευμένοι
    Πεμ-Τετ 22:35

    ΣΙΝΕ ΝΙΚΑΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Θηβών 245, Νίκαια, Tηλ: 2104830330

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ-Τετ 22:30
    Ο άνθρωπος που πούλησε το δέρμα του
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 20:50
    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Σαβ 20:50
    Η χώρα των Νομάδων
    Κυρ 20:50

    ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

    Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, Tηλ: 2104960955,

    Μήλα
    Πεμ 21:00, 22:45 / Παρ-Σαβ 22:45
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Σαβ 21:00
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Κυρ-Τετ 21:00

    ΣΙΝΕ ΠΕΡΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Λεωφόρος Δημοκρατίας 146, Πέραμα, Tηλ: 2104020700

    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Τετ 20:50
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:30

    ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ

    Αγίου Νικολάου 17 & Πανθέας, Σελήνια Σαλαμίνας, Tηλ: 2104670011 – 2104670012

    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Τετ 21:00
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:30

    Περισσότερα από Cine News
    Για να λαμβάνετε κάθε εβδομάδα στο email σας
    προτάσεις και προσκλήσεις από το Monopoli.gr
    ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ
    Αλλαγή μεγέθους γραμμάτων
    Επιλογή contrast