MENU
Κερδίστε Προσκλήσεις
ΠΕΜΠΤΗ
24
ΙΟΥΝΙΟΥ
  • ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ
    ΣΙΝΕΜΑ

    Οι ταινίες που θα δούμε στα σινεμά την Πέμπτη 3 Ιουνίου

    Καλά ξεκίνησε το καλοκαίρι για τον ελληνικό κινηματογράφο. Μετά το «Πρόστιμο» που κάνει μια αξιοπρεπή πορεία στα θερινά σινεμά, αυτή την Πέμπτη έρχεται ο «Ράφτης» με τον Δημήτρη Ήμελλο, ενώ για μια εβδομάδα στο θερινό Άνεσις μπορούμε να δούμε όλες τις ταινίες που είναι υποψήφιες για τα Βραβεία Ίρις.

    Monopoli Team

    ΑΒΑΝΑ

    Κηφισίας 234 και Λυκούργου 3, Tηλ: 2106756546,

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Τετ 22:40
    Μήλα
    Πεμ-Τετ 20:50

    ΑΕΛΛΩ Cinemax 5+1

    Πατησίων 140, Tηλ: 2108259974 – 2108215327,

    Ζούσε τη ζωή της
    Πεμ-Τετ 20:50, 22:45

    ΑΘΗΝΑΙΑ

    Χάρητος 50, Κολωνάκι, Tηλ: 2114130430, Stereo

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Τετ 22:30
    Μήλα
    Πεμ-Τετ 20:50

    ΑΙΓΛΗ 3

    Λεωφόρος Πεντέλης 100, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106841010-2106859965

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Τετ 22:40
    Ράφτης
    Πεμ, Σαβ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 20:45
    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Παρ 20:45

    ΑΛΕΚΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

    3ης Ορεινής Ταξιαρχίας 13, Tηλ: 2107773608, Dolby Digital

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 21:30 / Παρ-Κυρ 22:40
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:50

    ΑΜΥΝΤΑΣ

    Κωνσταντινουπόλεως 16, Υμηττός, Tηλ: 2107626418

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Τρι, Τετ 21:00
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Δευ 20:45

    Η μπαλάντα της τρύπιας καρδιάς

    ΑΝΕΣΙΣ

    Λεωφόρος Κηφισίας 14, Αμπελόκηποι, Tηλ: 2107487912,

    Η μπαλάντα της τρύπιας καρδιάς
    Πεμ 22:10
    This is Right; Zak Life and After
    Πεμ 20:30
    Μόνος στο δάσος
    Πεμ 20:30
    Σεβαράμπες
    Πεμ 20:30
    All You Can Eat
    Πεμ 20:30
    Οι άγνωστοι Αθηναίοι
    Παρ 20:40
    Kala azar
    Παρ 22:30
    Ορνιθες (ή πώς να γίνεις πουλί)
    Σαβ 20:40
    Digger
    Σαβ 22:30
    Ο Γιώργος του κέδρου
    Κυρ 20:40
    Πρόστιμο
    Κυρ 22:30
    Pari
    Δευ 22:45
    Ο Σπύρος και ο γύρος του θανάτου
    Δευ 20:40
    Τεό, ο γείτονάς μου
    Δευ 20:40
    Τέλος του πόνου (μία πρόταση)
    Τρι 20:40
    Σπέρνε τον άνεμο
    Τρι 22:50
    Bella
    Τρι 20:40
    Μέσα μου βλέπω μονάχα θάλασσα
    Τετ 20:40
    Phélia
    Τετ 20:40
    Βιολέττα
    Τετ 20:40
    Όπως θα συνέβαιναν μέσα στο νερό
    Τετ 20:40
    Η Οδύσσεια του Βάση
    Τετ 22:50

    ΑΝΟΙΞΙΣ

    Αττική & Ευριπίδου 19, Νέο Ηράκλειο, Tηλ: 2102814071

    Ράφτης
    Πεμ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 21:15 / Παρ-Σαβ 22:40
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Σαβ 20:45

    ΑΡΙΑΝ

    Λεωφόρος Αγγέλου Μεταξά 11, Γλυφάδα (αυλή στοάς Αριάν), Tηλ: 2109680090, τηλεφωνικες αγορές-2108938111

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ-Τετ 21:15

    ΑΡΚΑΔΙΑ

    Καραολή Δημητρίου 32 & Φορμίωνος 222, Πάρκο Νέας Ελβετίας, Tηλ: 2107661166, Dolby Surround

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 21:00 / Παρ-Σαβ 22:40
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Σαβ 20:40

    Πρόστιμο

    ΑΤΤΙΚΟΝ ΑΛΣΟΣ

    Μέσα στο Αττικό Άλσος, Tηλ: 2106997755- (για κρατήσεις:6944542300)

    Πρόστιμο
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 20:50, 22:30 / Παρ-Κυρ 22:30
    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:50

    ΒΟΞ

    Θεμιστοκλέους 82, Εξάρχεια, Αθήνα, Tηλ: 2103810727

    Ράφτης
    Πεμ-Κυρ 21:15
    8 ½
    Δευ-Τετ 21:15

    ΔΑΦΝΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Ηλία Ηλιού 28-30 & Ηλιουπόλεως 77, Δάφνη, Tηλ: 2109761876, Fb @dafnicine, Dolby Surround

    Μάρτιν Ίντεν
    Πεμ-Τετ 21:15

    ΔΙΟΝΥΣΙΑ

    Λεωφόρος Συγγρού 286, & Μυκηνών 2, Tηλ: 2109515514, Stereo

    Και οι Θεοί τρελάθηκαν
    Πεμ-Τετ 21:15

    ΕΚΡΑΝ

    Ζωοδόχο Πηγής & Αγαθίου, Νεάπολη, Tηλ: 2106461895, Stereo

    Chungking Express
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Τετ 21:00
    Εκπτωτοι άγγελοι
    Παρ 22:40 / Τρι 21:00
    Ευτυχισμένοι μαζί
    Σαβ 22:40 / Δευ 21:00

    ΕΛΛΗΝΙΣ Cinemax

    Κηφισίας 29, Αμπελόκηποι, Αθήνα, Tηλ: 2106464009-80111300400

    Ζούσε τη ζωή της
    Πεμ-Τετ 20:50, 22:45

    ΖΕΦΥΡΟΣ

    Τρώων 36, Θησείο, Tηλ: 2103462677-6907660033

    Η ωραία της ημέρας
    Πεμ-Τετ 20:50, 22:30

    ΗΛΕΚΤΡΑ

    Πατησίων 292 στάση Αγ. Λουκάς (έναντι της Φοιτητικής Εστίας), Tηλ: 2102017220

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 21:00 / Παρ-Σαβ 21:00, 22:40

    ΘΗΣΕΙΟΝ

    Αποστόλου Παύλου 7, Θησείο, Tηλ: 2103470980-2103420864

    Ζούσε τη ζωή της
    Πεμ-Τετ 20:55, 22:45

    ΚΑΡΜΕΝ

    Κουσιανόφσκυ & Παπαδά 40 (από Κατεχάκη 37 – 39

    Μάρτιν Ίντεν
    Πεμ-Τετ 21:15

    ΛΑΪΣ

    Ιερά Οδός 48 και Μεγάλου Αλεξάνδρου, Μεταξουργείο, Tηλ: 2103609695

    Ανάμεσά μας
    Πεμ-Τρι 20:45
    Μήλα
    Πεμ-Τρι 22:30
    Κλειστό
    (εκδήλωση) Τετ

    Η χώρα των Νομάδων

    ΛΑΟΥΡΑ EUROPA CINEMAS DIGITAL

    Φορμίωνος & Νικηφορίδη 24, Νέο Παγκράτι, Tηλ: 2107662040

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Τετ 21:10

    ΛΙΛΑ DIGITAL CINEMA

    Νάξου 115, Αγιος Λουκάς, Πατήσια, Tηλ: 2102016849

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Τετ 21:20

    ΟΑΣΙΣ

    Πρατίνου 7, Παγκράτι, Tηλ: 2107244015, Stereo

    Η ωραία της ημέρας
    Πεμ-Τετ 20:50, 22:30

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΑ

    Μαυρομιχάλη 165 πλησίον λεωφόρου Αλεξάνδρας, Tηλ: 2106425714

    Πρόστιμο
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Δευ, Τετ 22:30
    Ανάμεσά μας
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Δευ, Τετ 20:50
    Κλειστό
    Τρι

    ΡΙΒΙΕΡΑ

    Βαλτετσίου 46, Εξάρχεια, Tηλ: 2103844827

    Η ωραία της ημέρας
    Πεμ-Τετ 21:15

    ΣΙΝΕ ΓΑΛΑΤΣΙ

    Αλσος Βεϊκου, Tηλ: 2102138119, Dolby Digital

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 21:00, 22:40 / Παρ-Κυρ 22:40
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 21:00

    ΣΙΝΕ ΦΛΟΙΣΒΟΣ PEUGEOT

    Πάρκο Φλοίσβου, Παλαιό Φάληρο, Tηλ: 2109821256

    Ράφτης
    Πεμ-Τετ 20:45
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:45

    ΣΙΝΕ ΨΥΧΙΚΟ

    Λεωφόρος Κηφισίας 290 & Παρίτση 2, Ψυχικό (Φάρος), Tηλ: 2106777330

    Ανάμεσά μας
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 21:15 / Παρ-Κυρ 22:15
    Ουπς! Ο Νώε έφυγε… (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:45

    ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Κωνσταντίνου Παλαιολόγου 18, Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109313360

    Αίθουσα 3 (Θερινή)

    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:50
    Μήλα
    Πεμ-Κυρ 22:30 / Δευ-Τετ 20:50, 22:30

    Μάρτιν Ίντεν

    ΣΤΕΛΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

    Τενέδου 34, Φωκίωνος Νέγρη, Tηλ: 2108657200

    Το μπλε δωμάτιο
    Πεμ-Κυρ 22:30
    Μάρτιν Ίντεν
    Πεμ-Τετ 20:50
    Αποχαιρετισμός στη γλώσσα
    Δευ-Τετ 23:00

    ΤΡΙΑ ΑΣΤΕΡΙΑ 3D Digital

    Λεωφόρος Ηρακλείου 386, Νέο Ηράκλειο, Tηλ: 2102826873-2102825607

    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Τετ 20:50
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:40

    ΤΡΙΑΝΟΝ Filmcenter

    Κοδριγκτώνος 21 & Πατησίων 101, Tηλ: 2108222702-2108215469

    Ράφτης
    Πεμ-Τετ 21:00

    ΦΙΛΙΠ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Ελευθερίου Βενιζέλου 40, Νέα Σμύρνη, Tηλ: 2109312866

    Ράφτης
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 20:50, 22:40 / Παρ-Κυρ 22:40
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:50

    Ενας χρόνος στη Νέα Υόρκη

    ΦΙΛΟΘΕΗ

    Πλατεία Δροσοπούλου, Φιλοθέη, Tηλ: 2106833398

    Ενας χρόνος στη Νέα Υόρκη
    Πεμ-Σαβ 21:00
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Κυρ 21:00
    Η χώρα των Νομάδων
    Δευ-Τετ 21:00

    ΦΛΕΡΥ

    Σκίππη 5-7 & Θησέως, Καλλιθεά, Tηλ: 2109585774

    Εκπτωτοι άγγελοι
    Πεμ-Παρ 21:00
    Chungking Express
    Παρ-Σαβ 22:45 / Κυρ 21:00
    Soul (με υπότιτλους)
    Σαβ 21:00
    Ευτυχισμένοι μαζί
    Κυρ 22:45
    Επτά λεπτά ψυχής
    Δευ-Τετ 21:00

    ΗΜΙΚΕΝΤΡΙΚΟΙ

    ΑΛΣΟΣ

    Λεωφόρος Δεκελείας152, Tηλ: 2102532003-2102583133

    Ράφτης
    Πεμ-Τετ 20:50
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:45

    ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ 3D digital

    Νευροκοπίου 2-4, Παπάγου, Tηλ: 2106528173

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ-Τετ 21:10

    ΜΑΡΙΛΕΝΑ

    Αιγύπτου 123,Ανω Γλυφάδα, Tηλ: 2109632260-2109612229

    Ράφτης
    Πεμ-Τετ 22:15
    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Τετ 20:40

    ΝΕΑ ΜΑΣΚΩΤ

    Κωνσταντινουπόλεως 2, (Πάρκο ηρώων ενόπλων δυνάμεων) Ταύρος, Tηλ: 2103459531

    Ράφτης
    Πεμ-Κυρ 20:50
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:40
    Σουπερνόβα
    Δευ-Τετ 21:00

    ΣΙΝΕ ΑΛΙΜΟΣ

    Λεωφόρος Ποσειδώνος 43 & Καλαμακίου (πίσω από το Penarrubia), Παραλία Αλίμου, Αλιμος, Tηλ: 2132008000

    Εξαφανισμένος
    Πεμ 21:15
    Ο γαμπρούλης μας
    Παρ-Κυρ 21:15
    Mamma Mia! Here We Go Again
    Δευ 21:15
    Η ληστεία της Στοκχόλμης
    Τρι-Τετ 21:15

    ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ

    ΑΕΛΛΩ DIGITAL CINEMA

    Ελευθερίου Βενιζέλου 12, Ραφήνα, Tηλ: 2294023420

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ-Τετ 21:00

    ΑΘΗΝΑ

    Σολωμού 18, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106855860 – 6976584717

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 21:00 / Παρ-Κυρ 22:10
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:30

    ΑΚΤΗ

    Θησέως και Αιόλου, Βουλιαγμένη, Tηλ: 2108961337

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Κυρ 22:20 / Δευ-Τετ 20:45
    Ανάμεσά μας
    Πεμ-Κυρ 20:45 / Δευ-Τετ 22:40

    ΑΛΕΞ DIGITAL Cinema

    Λεωφόρος Πόρτο Ράφτη 235, Tηλ: 2299076034

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 21:15 / Παρ-Κυρ 22:20
    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:40

    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

    Ηρώων Πολυτεχνείου 27, 5η στάση Χολαργού, Tηλ: 2106777708

    Chungking Express
    Πεμ, Παρ, Τετ 21:00 / Σαβ-Κυρ 22:45
    Ευτυχισμένοι μαζί
    Παρ 22:45 / Τρι 21:00
    Εκπτωτοι άγγελοι
    Σαβ, Δευ 21:00
    Soul (με υπότιτλους)
    Κυρ 21:00

    ΑΛΙΚΗ DIGITAL

    Πλατεία Δροσιάς, Tηλ: 2106229645

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ, Δευ, Τρι, Τετ 21:15 / Παρ-Κυρ 22:20
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Παρ-Κυρ 20:40

    ΑΛΟΜΑ

    Γερουλάνου 103 & Πόντου 39, Αργυρούπολη, Tηλ: 2109951388

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Τετ 22:30
    Μήλα
    Πεμ-Τετ 20:50

    ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ-Garden Cinema Digital

    Αγίου Ιωάννου 2, Tηλ: 2106010561, Dolby Digital

    Ράφτης
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Τρι, Τετ 20:45
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Τρι, Τετ 22:40
    Κλειστό
    Δευ

    Ενα ήσυχο μέρος 2

    ΑΜΙΚΟ

    Επιδαύρου & Ανδρούτσου 20, Tηλ: 2106815532-2106826372

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 21:15

    COOL TYMVOS

    Δημοσθένους 12, Παραλία Μαραθώνα, Tηλ: 2294055000-2294055566

    Αίθουσα 2

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ-Τετ 21:00

    Αίθουσα 3

    Ράφτης
    Πεμ-Κυρ 22:15 / Δευ-Τετ 21:00
    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:45

    ΓΑΛΑΖΙΑ ΑΚΤΗ

    Γαλάζιας Ακτής 110, Καλύβια Θορικού, Tηλ: 2291022244

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Κυρ 22:30
    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:50
    Κλειστό
    Δευ-Τετ

    ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ ΜΙΜΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

    Αγίου Κωνσταντίνου 40, Μαρούσι, Tηλ: 2106198890

    Ανάμεσά μας
    Πεμ-Τετ 20:40
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ-Τετ 22:15

    ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Cinema

    Δουκίσης Πλακεντίας 87, Χαλάνδρι, Tηλ: 2106014284

    Μήλα
    Πεμ-Τετ 21:10

    ΜΑΡΙΕΛ

    Λεωφόρος Πόρτο Ράφτη 669, Πόρτο Ράφτη, Tηλ: 2299071335

    Ράφτης
    Πεμ-Τετ 20:50
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:40

    ΜΠΟΜΠΟΝΙΕΡΑ DIGITAL

    Παπαδιαμάντη 12, Κηφισιά, Tηλ: 2108019687

    Ράφτης
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Τρι, Τετ 20:40
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:40

    ΟΡΦΕΑΣ

    Λεωφόρος Σαρωνίδος 60, Σαρωνίδα, Tηλ: 22910-60077

    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Κυρ 20:45, 22:30 / Δευ-Τετ 21:00

    ΡΙΑ

    Αφροδίτης 8, Βάρκιζα, Tηλ: 2108970844-2108971654

    Ράφτης
    Πεμ, Σαβ, Κυρ, Δευ, Τρι, Τετ 20:45
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:30
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Παρ 20:45

    ΣΙΝΕ ΓΕΡΑΚΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Μιλτιάδου & Γαργητού, Γέρακας, Tηλ: 2106612717

    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Τετ 20:50
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Τετ 22:40 / Δευ-Τρι 21:15

    ΣΙΝΕ ΚΕΚΡΩΨ

    Βασιλέως Κωνσταντίνου 104, Κορωπί, Tηλ: 2108971654

    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 20:30
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ-Κυρ 22:15 / Δευ-Τετ 21:00

    ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ

    Ελευθερίου Βενιζέλου 3 & Λεωφόρος Μαραθώνος, Παλήνη, Tηλ: 2106666815-2106666284

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Τετ 22:30
    Ράφτης
    Πεμ-Τετ 20:45

    ΣΙΣΣΥ DIGITAL CINEMA  – Algida

    Λεωφόρος Μαραθώνος 36, Νέα Μάκρη, Tηλ: 2294091811-6944141308

    Ράφτης
    Πεμ-Τετ 20:50
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:40

    ΧΛΟΗ

    Κασαβέτη 17, Κηφισιά, Tηλ: 2108011500

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ-Τετ 21:00

    ΠΕΙΡΑΙΩΣ

    ΚΗΠΟΣ

    Θερμοπυλών 49 & Κνωσού, Μοσχάτο, Tηλ: 2104810790

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Κυρ, Τρι 21:00 / Δευ 22:15
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Τετ 21:00

    ΟΝΕΙΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Νάξου 32, Αγιος Ιωάννης, Ρέντη, Tηλ: 2104830330

    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Τετ 20:45
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ-Τετ 22:30

    CINE ΒΟΤΣΑΛΑΚΙΑ

    Πλαζ βοτσαλάκια (δίπλα στο Δημοτικό κολυμβητηριο Πειραιώς) Καστέλα, Πειραιάς, Tηλ: 2104227427

    Οι Κρουντς 2: Νέα εποχή (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Τετ 20:45
    Ενα ήσυχο μέρος 2
    Πεμ-Τετ 22:30

    ΣΙΝΕ ΝΙΚΑΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Θηβών 245, Νίκαια, Tηλ: 2104830330, www.cinenikaia.gr

    Πρόστιμο
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 23:00 / Κυρ 22:30
    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ, Παρ, Σαβ, Δευ, Τρι, Τετ 20:45
    Η χώρα των Νομάδων
    Κυρ 20:45

    ΣΙΝΕ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

    Αγίου Γεωργίου & Ζάππα 4, Κορυδαλλός, Tηλ: 2104960955

    Ράφτης
    Πεμ-Τετ 21:00
    Η χώρα των Νομάδων
    Παρ-Σαβ 22:40

    ΣΙΝΕ ΠΕΡΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ

    Λεωφόρος Δημοκρατίας 146, Πέραμα, Tηλ: 2104020700

    Κρουέλα (με υπότιτλους)
    Πεμ-Τετ 20:45

    ΣΙΝΕ ΣΕΛΗΝΗ

    Αγίου Νικολάου 17 & Πανθέας, Σελήνια Σαλαμίνας, Tηλ: 2104670011 – 2104670012

    Η χώρα των Νομάδων
    Πεμ-Κυρ 22:30 / Δευ-Τετ 21:30
    Soul (μεταγλωττισμένη)
    Πεμ-Κυρ 21:00

    Περισσότερα από Cine News
    Για να λαμβάνετε κάθε εβδομάδα στο email σας
    προτάσεις και προσκλήσεις από το Monopoli.gr
    ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ
    Αλλαγή μεγέθους γραμμάτων
    Επιλογή contrast